PŮST 2015 – DEN PÁTÝ

Chceš zrychlit svůj osud? Tady je způsob jak.

Ať už to nazýváš záměrem svého života, povoláním nebo svým osudem, Bůh má specifický plán pro tvůj život. On má naplánovaný osud pro tebe a rozhodnutí, která děláš, mohou buď zpozdit nebo urychlit tvůj osud. V Židům 11 je seznam obyčených lidí, kteří dělali neobvyklé věci pro Boha. Jejich příběhy ilustrují volby, které můžeme dělat, abychom urychlili Bohem naplánovaný osud.

  1. Mojžíš: Plně se poddal Božímu plánu. Mojžíš se vzepřel faraónovi a vyvedl Israel z Egypta. Neustupoval, ale plně se poddal! Každý pilot vám může říct, že je během vzletu“bod, kdy není návratu“. Je to chvíle kdy jste na konci vzletové dráhy a nemáte možnost se vrátit, je to vzlétnout nebo zemřít! Pilot se musí plně  poddat, nebo nikdy nevzlítne. Pro tebe je tu stejná pravda. Dokud se plně nepoddáš Božímu plánu ve tvém životě, tak oddaluješ svůj osud. Naproti tomu se můžeš plně poddat Božímu plánu a odmítnout i myšlenky na to, že by ses otočil.
  1. Noe: Zvol si, že se zaměříš na Boží plán a ne na názory lidí. Noe trávil roky budováním obrovské lodě, během toho co se mu sousedé vysmívali, ale on pokračoval v plnění Božího plánu. Jeho rodina byla zachráněna, protože se nenechal zvyklat názory lidí; on věřil Bohu! Když budeš následovat Boha, tak všichni nepůjdou s tebou, ale ty skončíš, tam kde máš. Nenech negativitu ostatních, aby tě odvrátila od zrychlování tvého osudu.
  1. Abraham: Zvol si, že uděláš krok víry. Když se Abraham rozhodl opustit domov a následovat Boha, tak netušil, kam ho cesta zavede. Často nebudeš vědět ani ty. Když začneš trochu riskovat ve víře, budeš se modlit jako nikdy předtím, budeš se postit jako nikdy předtím, protože tvůj život na tom stojí. Zjistíš, že Bůh urychlí tvůj osud když vykročíš ve víře.

Možná si nejseš jistý Božím plánem pro tvůj život. Potřebuješ nasměrování, požádej o to Boha. Když se postíš, modlíš za Bohem definové plány pro tvůj život. Modli se za Boží vedení. Bůh posílá objasnění vizí, aby pomohl Jeho lidu ustanovit Jeho království na zemi. On má plány a záměry pro tvůj život. Nenech si to ujít. Neváhej! Vyber si zda chceš následovat Bohem danný osud celým svým srdcem. Očekávej, že rok 2015 bude rok růstu – rok kdy se úžasně přiblížíš Božímu záměru pro tvůj život!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *