PŮST 2016 – DEN ČTVRTÝ

Mám pocit

Na všech stranách jsme tísněni, ale nejsme zahnáni do úzkých; jsme bezradni, ale nejsme v koncích, jsme pronásledováni, ale nejsme opuštěni; jsme sráženi k zemi, ale nejsme poraženi.(2kor 4:8-9)

Často se cítíme odrazeni, protože nevidíme, že by se Bůh hýbal tak, jak očekáváme. Někdy ubíhají týdny a měsíce a my přemýšlíme, zda nás slyší, nebo zda vůbec něco dělá. Čekáme a čekáme na neuvěřitelné zázraky, okamžitou změnu a přehlížíme tak Jeho ruku v malých detailech.

Pravdou je, že Bůh neustále něco dělá. Pracuje neustále v místech, na které my nehledíme.

V dnešním světě, který se neustále mění, Bůh zůstává stejný a věrný. Je to ten samý Bůh, který chodil po zahradě s Adamem, který chránil Daniela před lví jámou a přeměnil Saula v Pavla, tak ten samý Bůh chodí s námi každý den. Nezáleží na tom, kam nás naše dny zavedou, Bůh je stále s námi, věrný a plnící Jeho zaslíbení a dávající nám jistotu, že všechno bude v pořádku!

SLYŠ JEHO HLAS…. DNES TĚ VYZÝVÁM

Zaměř se na rozeznání Jeho přítomnosti v každodenní rutině. Dívej se na Boží cesty, jak Bůh pracuje ve tvých vztazích. Modli se, aby ti zjevil způsoby, jak se můžeš zapojit do Jeho práce a abys byl požehnáním pro lidi, které potkáš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *