PŮST 2016 – DEN JEDENÁCTÝ

Úžasná milost

Co myslíte? Má-li někdo sto ovcí a jedna z nich zabloudí, nenechá těch devadesát devět na horách a nejde hledat tu, která zbloudila?” Matouš 18:12

Ty jsi ta jedna. Boží milost si tě našla, když jsi byl v ústraní. To je to, co dělá Jeho milost tak úžasnou. Každý náš nádech, je díky jeho milosti a náš poslední výdech nás dovede díky Jeho milosti do věčnosti. 

Nezáleží na tom kým jsi, Boží milosti je dostatek. Nezáleží na tvé minulosti. Nehledí na okolnosti, Boží milosti je dostatek.

Jsou dny, kdy vstaneš a cítíš se, že nemáš co dát. Někdy to tak je, ale to co můžeš dát, je důvěra, že tam kde ty končíš, tam Bůh začíná, jsou to naše slabosti, ve kterých zazáří. 

Nech Boží zaslíbení z 2. Korintským 12:9 ať tě vysvobodí. “vždyť v slabosti se projeví má síla (myšleno Boží).“

Moje milost je vše co potřebuješ. Moje moc funguje nejlépe ve slabostech. “Jsem rád, že se můžu chlubit svými slabostmi, protože pak může Kristus působit, skrze mne.“

SLYŠ DNES TEN HLAS… MODLI SE DNES

Nebeský Otče, stojím v respektu z Tvého slova, v respektu z Tvé lásky a v respektu k Tvému Synu. Moje duše čeká na tebe, Bože. Moje srdce se bude radovat v důvěře k Tvému svatému jménu. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *