PŮST 2018 – DEN SEDMNÁCTÝ

screenshot-2017-01-10-19-03-28

Je v pořádku postit se za nadbytek nebo nárůst financí?

Zdá se, že nikdy nemáme dostatek, žijeme od výplaty k výplatě a občas jen těžko splácíme to, co máme. A to je dnešním tématem.

Je v pořádku postit se za větší peněžní příjmy?

Ano! Jak už jsme zmínili dříve, je důležité modlit se a postit se za konkrétní věci. Bůh pro tebe chce to nejlepší v každé oblasti, včetně oblasti finanční. Pros Pána, aby ti požehnal tak, abys ty mohl být požehnáním pro druhé. Budeš ale muset změnit pár svých špatných názorů, než ti Bůh bude moci odpovědět na tuto modlitbu.

Nejprve musíš odmítnout omezenost. Růst vyžaduje, abychom se dostali ze svých malých omezujících škatulek, omezených rutin, omezeného smýšlení a omezeného pohledu na Boha. Smýšlíme příliš omezeně o Božím hospodaření a možnostech. Potřebujeme krok vpřed, ne zpátky – být vždy vděční, vždy ale věřit, že Bůh dává ještě více.

Děkujme Bohu, který může učinit daleko více, nade všechno, co žádáme nebo co si můžeme pomyslet. (Efezským 3:20) Děkujme mu za to, že On vidí všechny naše potřeby a jedná podlé své štědrosti a dobroty. Děkujme mu za to, že On dává růst semínku, které my zaséváme, tak, abychom se mohli připojit v dávání ke každé dobré práci pro Jeho království.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *